Béžový koberec Flair Rugs Zane, 160 x 230 cm

Ak si stále lámete hlavu nad tým, ktorým kobercom doladiť svoju obývačku, riešením môže byť práve tento moderný kúsok z kolekcie Zane. Vďaka... viac informácií »
Béžový koberec Flair Rugs Zane
Ak si stále lámete hlavu nad tým, ktorým kobercom doladiť svoju obývačku, riešením môže byť práve tento moderný kúsok z kolekcie Zane. Vďaka...

Ak si stále lámete hlavu nad tým, ktorým kobercom doladiť svoju obývačku, riešením môže byť práve tento moderný kúsok z kolekcie Zane.

Vďaka polyprolylenovému materiálu totiž s prehľadom odoláva škvrnám a ľahko sa udržiava, svoje miesto si tak získa aj vo veľmi zaneprázdnenej domácnosti. Stále si však zachováva vytúženú mäkkosť, ktorá je pri koberci nutnosťou.

Nezľaknite sa, ak sa vám po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Tento jav je úplne normálne a veľmi skoro vymizne.

Dobré vedieť:
• Nechajte koberec po otvorení rozvinutý v teplej miestnosti po dobu aspoň 24 hodín. Zmizne tak zmrštenie ku ktorému došlo vplyvom stlačenia v obalovom materiáli.
• Pod koberec sa oplatí dokúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
• Akékoľvek čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na nenápadnej oblasti.
• Ak dôjde k uvoľneniu drobných nitiek, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
• Koberec nevystavujte dlhodobému priamemu slnečnému svitu. Predídete tak jeho blednutiu.
• Pri ušpinení koberca škvrnu čo najskôr vyčistite pomocou čistej suchej handričky. Vyhnite sa prílišnému drhnutiu.
Akčný výrobok Béžový koberec Flair Rugs Zane, obstaráte bezprostredne tu na našom webe v populárnej rubrike koberce. Nájdite si ešte ostatné produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu.

Exkluzívny produkt Béžový koberec Flair Rugs Zane, 160 x od výrobcu s dlhou históriou Flair Rugs ľahko môžete získať tu a teraz trvalo výhodne! Akčné ceny od 144 EUR.