Béžový koberec Flair Rugs Kara, 120 x 170 cm

Vneste do svojho interiéru útulnosť a jemnosť. Tento polyesterový koberec Kara od anglickej značky Flair Rugs si snáď nejde nezamilovať. Ľahko sa... viac informácií »
Béžový koberec Flair Rugs Kara
Značka: Flair Rugs
88,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vneste do svojho interiéru útulnosť a jemnosť. Tento polyesterový koberec Kara od anglickej značky Flair Rugs si snáď nejde nezamilovať. Ľahko sa...

Vneste do svojho interiéru útulnosť a jemnosť.

Tento polyesterový koberec Kara od anglickej značky Flair Rugs si snáď nejde nezamilovať. Ľahko sa udržiava, takmer nepelichá a vďaka mäkkým vláknam sa budú vaše bosé nôžky cítiť ako pri prechádzke po obláčiku. Kombinácia zemitých farieb a značnej odolnosti navyše zaručí, že vám bude robiť radosť aj niekoľko rokov.

Nezľaknite sa, ak sa vám po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Tento jav je úplne normálne a veľmi skoro vymizne.

Dobré vedieť:
• Nechajte koberec po otvorení rozvinutý v teplej miestnosti po dobu aspoň 24 hodín. Zmizne tak zmrštenie ku ktorému došlo vplyvom stlačenia v obalovom materiáli.
• Pod koberec sa oplatí dokúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
• Akékoľvek čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na nenápadnej oblasti.
• Ak dôjde k uvoľneniu drobných nitiek, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
• Koberec nevystavujte dlhodobému priamemu slnečnému svitu. Predídete tak jeho blednutiu.
• Pri ušpinení koberca škvrnu čo najskôr vyčistite pomocou čistej suchej handričky. Vyhnite sa prílišnému drhnutiu.Obľúbený a akčný tovar Béžový koberec Flair Rugs zoženiete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii textil! Teraz si môžete vybrať zľavnené kusy z tejto kateógrie za extra cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke však tiež ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka Flair Rugs vám môže ponúknuť vynikajúci tovar. za mimoriadne nízku cenu! Presvedčte sa sami!

Veľa predávaný produkt Béžový koberec Flair Rugs od spoločnosti s výborným menom Flair Rugs je možné získať u nás za super peniaze! Ponuky od 88,90 EUR.