Béžovo-oranžový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Green Decore Bella, 120 x 180 cm

Koberec Bella je vyrobený z vlákien z recyklovaných pet fliaš, vďaka čomu je pevný a odolný. Okrem toho vás zaujme svojím rustikálnym štýlom a... viac informácií »
Béžovo-oranžový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Green Decore Bella
Značka: Green Decore
92 EUR132 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Koberec Bella je vyrobený z vlákien z recyklovaných pet fliaš, vďaka čomu je pevný a odolný. Okrem toho vás zaujme svojím rustikálnym štýlom a...

Koberec Bella je vyrobený z vlákien z recyklovaných pet fliaš, vďaka čomu je pevný a odolný. Okrem toho vás zaujme svojím rustikálnym štýlom a obojstranným použitím.

Čistenie je jednoduché. Stačí použiť vlhkú handričku s trochou mydla a potom ju nechať uschnúť. Uvoľnené vlákna zastrihnite nožnicami a vychutnajte si krásu koberca Green Decore. Môžete ho používať v interiéri alebo v krytom vonkajšom priestore.

Dobré vedieť: z dôvodu ručnej výroby sa výsledná dĺžka koberca môže líšiť o maximálne 5 cm.Nový produkt Béžovo-oranžový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Green Decore Bella, 120 x 180 cm ide kúpiť práve tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii záhradný textil. Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Populárny dodávateľ Green Decore dodáva pre svojich zákazníkov prémiový tovar. za mimoriadne nízke ceny. Presvedčte sa sami!

Výnimočný a žiadaný tovar Béžovo-oranžový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Green Decore originál od výrobcu Green Decore máte možnosť kúpiť si práve tu za skvelú cenu! Výhodne teraz u nás za 92 EUR.