Béžové čelo postele so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Apollo, 180 × 120 cm

Vkročte do nádhernej komnaty. Ak túžite po spálni vystrihnutej ako z kráľovského paláca, stačí si zaobstarať elegantné a honosné tmavosivé čelo... viac informácií »
Béžové čelo postele so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Apollo
Vkročte do nádhernej komnaty. Ak túžite po spálni vystrihnutej ako z kráľovského paláca, stačí si zaobstarať elegantné a honosné tmavosivé čelo...

Vkročte do nádhernej komnaty. Ak túžite po spálni vystrihnutej ako z kráľovského paláca, stačí si zaobstarať elegantné a honosné tmavosivé čelo k posteli. Je skvelým doplnkom, ktorý ozvláštni všednú posteľ.

Látka poťahu napodobňuje obľúbený zamat a je na dotyk jemná a hebká.

O značke:
Značka Windsor & Co Sofas je šarmantným rytierom na špičkový nábytok, ktorý má nevšedný a moderný dizajn. Každý kúsok nábytku, ktorý od tejto značky vznikne, je jedinečný unikát. Využíva najkvalitnejší materiál, ktorý vám vydrží niekoľko rokov a zaistí najlepšie pohodlie. S touto značkou skrášlite obývačku, pracovňu i spálňu do moderného až elegantného štýlu.Kvalitný a žiadaný tovar Béžové čelo postele so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas je dostupný pohodlne tu na stránkach umiestnený v rubrike príslušenstvo k posteliam. Vyhľadajte si ešte podobné produkty z tejto rubriky na pár kliknutí! U zákazníkov obľúbená značka Windsor & Co Sofas môže ponúknuť skvelé produkty. za extra ceny! A to je ešte len začiatok.

Najpredávanejší tovar Béžové čelo postele so zamatovým od známeho výrobcu Windsor & Co Sofas ľahko nájdete u nás za neuveriteľne nízku cenu! Aktuálne v akcii za 379 EUR.