moderne-doplnky.sk

Behúň Flair Rugs FOLD Morton, 60 x 230 cm

Podarený kus Behúň Flair Rugs FOLD Morton, 60 x 230 od nášho popredného výrobcu Flair Rugs je k dispozícii u nás teraz za primerané peniaze! Aktuálne stojí u nás 99,90 EUR. EAN: 5031193712000
Behúň Flair Rugs FOLD Morton

Popis produktu

Neviete si predstaviť svoju obývačku bez koberca? Široký výber farieb a motívov ponúka anglická značka Flair Rugs, ktorá sa pýši precíznym spracovaním a starostlivo vybranými materiálmi.

Dôkazom je tento klasický kúsok z kolekcie FOLD, ktorý si získa svoje právoplatné miesto aj v tých najnáročnejších domácnostiach – je ideálnym doplnkom pohovky a kuchyne. Je takmer nekrčivá, chôdza po nej je ako po obláčiku a vďaka tmavým farbám ju môžete bez väčších problémov kombinovať s honosnejším nábytkom.

Veľkou výhodou je umývateľnosť – ak sa zašpiní, jednoducho ho vyperiete a je ako nový. Navyše je prakticky skladovateľný – môžete ho jednoducho zložiť a uložiť do skrine.

Nezľaknite sa, ak sa z koberca po vybalení začnú uvoľňovať drobné vlákna. Je to úplne normálne a čoskoro to zmizne.

Dobré vedieť:
– Po otvorení nechajte koberec rozbalený v teplej miestnosti najmenej 24 hodín. Poškriabanie spôsobené stlačením obalového materiálu zmizne.
– Pod koberec sa oplatí kúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, ale poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Všetky čistiace prostriedky najprv vyskúšajte na nenápadnom mieste.
– Ak sa uvoľnia malé vlákna, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
– Nevystavujte koberec dlhodobému priamemu slnečnému žiareniu. Tým sa zabráni jeho vyblednutiu.
– Ak sa koberec zašpiní, čo najskôr škvrnu vyčistite čistou suchou handrou. Vyhnite sa nadmernému drhnutiu.