Bavlnená saténová posteľná bielizeň Butter Kings Sleepy Forest, 135 x 200 cm

Posteľná bielizeň od spoločnosti Butter Kings vnesie do vašej spálne jedinečný štýl a zároveň pomôže zlepšiť kvalitu vášho spánku. Je totiž... viac informácií »
Bavlnená saténová posteľná bielizeň Butter Kings Sleepy Forest
Značka: Butter Kings
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Posteľná bielizeň od spoločnosti Butter Kings vnesie do vašej spálne jedinečný štýl a zároveň pomôže zlepšiť kvalitu vášho spánku. Je totiž...

Posteľná bielizeň od spoločnosti Butter Kings vnesie do vašej spálne jedinečný štýl a zároveň pomôže zlepšiť kvalitu vášho spánku. Je totiž vyrobená z bavlneného saténu, ktorý má oproti iným materiálom množstvo pozitívnych vlastností.

Tkanina je mimoriadne mäkká a jemná k pokožke. Má vysokú priedušnosť a dobre absorbuje vlhkosť, takže je ideálna aj v letných mesiacoch – hladký povrch poskytuje chladivý efekt aj v tomto ročnom období, zatiaľ čo v zime vás zahreje. Jeho výhodou je aj trvanlivosť a dlhá životnosť – bielizeň si zachováva svoj tvar a sýte farby aj pri pravidelnom praní.

Zľavový tovar Bavlnená saténová posteľná bielizeň Butter Kings Sleepy Forest, 135 x od značky s dlhou tradíciou Butter Kings máte možnosť získať v našej aktuálnej ponuke v bezva akcii. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 74,90 EUR.