Bavlnená obliečka na perinu Blanc Foliage, 200 x 200 cm

V španielskej značke Blanc sa mieša láska k minimalistickému severskému dizajnu so štipkou južanského temperamentu. Výsledkom sú nežné, ale hravé... viac informácií »
Bavlnená obliečka na perinu Blanc Foliage
Značka: Blanc
52,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V španielskej značke Blanc sa mieša láska k minimalistickému severskému dizajnu so štipkou južanského temperamentu. Výsledkom sú nežné, ale hravé...

V španielskej značke Blanc sa mieša láska k minimalistickému severskému dizajnu so štipkou južanského temperamentu. Výsledkom sú nežné, ale hravé obliečky na perinu, ktoré dajú šťavu akejkoľvek spálni. Ku každej kolekcii obliečok na perinu od značky Blanc, môžete tiež pridať aj obliečky na vankúše. Tie sú dizajnovo zladené tak, aby krásne ladili s perinou a vytvorili perfektné súznenie v spálni. My odporúčame zaobstarať viac rôznych druhov a postupne ich kombinovať. Vďaka tomu bude posteľ pôsobiť vždy trochu inak.
Veľmi obľúbený výrobok Bavlnená obliečka na perinu Blanc Foliage, 200 x 200 cm máte možnosť zaobstarať priamo na našom webe umiestnený v sekcii obliečky! Získajte kvalitné produkty v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu! Vehlasný výrobca Blanc dlhodobo ponúka veľmi kvalitné výrobky.! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Blanc. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný tovar Bavlnená obliečka na perinu značky Blanc jednoducho môžete nájsť u nás teraz so zľavou! V súčasnosti v predaji od 52,90 EUR.