Bambusový stojan na príbory Bambum Tetra

Prečo sa značka Bambum rozhodla práve pre bambus na výrobu svojich kuchynských doplnkov? Je to tým, že bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a... viac informácií »
Bambusový stojan na príbory Bambum Tetra
Značka: Bambum
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Prečo sa značka Bambum rozhodla práve pre bambus na výrobu svojich kuchynských doplnkov? Je to tým, že bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a...

Prečo sa značka Bambum rozhodla práve pre bambus na výrobu svojich kuchynských doplnkov?

Je to tým, že bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojím spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u duba to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov.

Takže hurá na kuchynskú bambusovú revolúciu!
Tento veľmi žiadaný kus Bambusový stojan na príbory Bambum Tetra môžete zaobstarať priamo na našom webe umiestnený v kategórii stojany na kuchynské náčinie. Mrknite na kvalitné produkty z tejto známej sekcie za extra cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov značky Bambum. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný tovar Bambusový stojan na príbory Bambum od popredného výrobcu Bambum jednoducho môžete zaobstarať práve dnes v zľave. Akčná cena už od 39,90 EUR.