Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami Wenko Loft

Obdivujete kúpeľne wellness centier a hotelov? Chýba vám doma ten pocit krásy a útulnosti? Vďaka značke Wenko si môžete zariadiť kúpeľňu v... viac informácií »
Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami Wenko Loft
Značka: Wenko
82,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obdivujete kúpeľne wellness centier a hotelov? Chýba vám doma ten pocit krásy a útulnosti? Vďaka značke Wenko si môžete zariadiť kúpeľňu v...

Obdivujete kúpeľne wellness centier a hotelov?
Chýba vám doma ten pocit krásy a útulnosti?

Vďaka značke Wenko si môžete zariadiť kúpeľňu v podobnom štýle. Základným materiálom je bambusové drevo, ktoré vyžaruje nádych exotiky a prírody.

Vo vlastnej kúpeľni sa budete cítiť ako na dovolenke.

Vzdialenosť medzi policami: 23 cm Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami nájdete bezstarostne tu na stránkach v rubrike kúpeľňové regály! Pripravili sme obľúbené výrobky z našej rubriky v akcii. U zákazníkov obľúbená značka Wenko vám predstavuje kvalitné produkty. za skutočne dobrú cenu. Náš sortiment je ale široký, máme aj v ponuke viac kvalitných výrobkov značky Wenko. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Bambusový kúpeľňový regál s 3 policami Wenko od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Wenko máte možnosť dostať tu teraz práve až neuveriteľne lacno. Akčné ceny od 82,90 EUR.