Bambusov kávová tácka Bambum

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a jedným z... viac informácií »
Bambusov kávová tácka Bambum
Značka: Bambum
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a jedným z...

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priam predurčujú na to, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a jedným z výsledkov je tácka, ktorú využijete na elegantné a štýlové podávanie kávy, ale aj dezertov či drobných pochutín.

Bambus sa od klasického dreva líši hneď v niekoľkých hlavných bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu tú okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad dubu to môže trvať až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. Bambus je tiež odolnejší, ľahší a antibakteriálny. Kvalitný a žiadaný produkt Bambusov kávová tácka Bambum môžete nájsť už dnes tu u nás umiestnený v rubrike tácky! Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto známej kategórie za najnižšiu cenu. To ale nie je všetko, máme toho viac. Preskúmajte u nás viac kvalitných produktov značky Bambum. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný výrobok Bambusov kávová tácka Bambum s osvedčenou značkou Bambum ide zaobstarať u nás právě za outletovú cenu. Ponuka od 41,90 EUR.