Antracitovosivý koberec Universal Loft, 140 x 200 cm

Jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Týmto sa riadi kolekcia Loft, ktorá v sebe nesie surovú eleganciu pastelových a dymových farieb. Jednofarebné... viac informácií »
Antracitovosivý koberec Universal Loft
Značka: Universal
103 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Týmto sa riadi kolekcia Loft, ktorá v sebe nesie surovú eleganciu pastelových a dymových farieb. Jednofarebné...

Jednoduchosť, ktorá nikdy nesklame. Týmto sa riadi kolekcia Loft, ktorá v sebe nesie surovú eleganciu pastelových a dymových farieb. Jednofarebné prevedenie bez vzorovania je skvelou voľbou do triezvych moderných interiérov, hodí sa však aj do honosného glamour štýlu. Vie zapadnúť aj do industriálneho štýlu, inšpirovaného atmosférou mestských ulíc.

Povrch je vyrobený z polyesteru, ktorý je typický svojím elegantným leskom a mäkkosťou príjemnou pre bosú nohu. Je tiež vhodný pre alergikov, pretože nezachytáva prach. Spodná strana je zhotovená z tkaného vinylu, ktorý je mimoriadne odolný a zároveň je protišmykový.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy.
V zľave produkt Antracitovosivý koberec Universal Loft, 140 x 200 cm môžete nájsť ešte na stránkach v populárnej kateogrii koberce. Mrknite na parádne produkty z tejto rubriky za úplne najnižšiu cenu. Obľúbená značka zákazníkov Universal poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný tovar . Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! To ale nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi žiadaný kus Antracitovosivý koberec Universal Loft, 140 x 200 od značky Universal ľahko nájdete na našich stránkach teraz za mimoriadne nízku cenu. K dispozícii teraz v predaji za 103 EUR.