Antracitovosivé zamatové kreslo ušiak Max Winzer Verita Velvet

Klasická kreslá z kolekcie Verita sú pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu, ktorý prežíva roky. Príjemné čalúnenie, odolný poťah a... viac informácií »
Antracitovosivé zamatové kreslo ušiak Max Winzer Verita Velvet
Značka: Max Winzer
1 290 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasická kreslá z kolekcie Verita sú pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu, ktorý prežíva roky. Príjemné čalúnenie, odolný poťah a...

Klasická kreslá z kolekcie Verita sú pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu, ktorý prežíva roky.

Príjemné čalúnenie, odolný poťah a masívne nohy robia z tohto kresla kúsok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz je kladený na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny príde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.Tento kvalitný a lacný výrobok Antracitovosivé zamatové kreslo ušiak môžete získať pohodlne tu na našom webe v známej kategórii sedací nábytok! Teraz kúpite nové kúsky zo spomínanej rubriky za parádnu cenu! Dodávateľ Max Winzer má k dispozícii vynikajúci sortiment za priaznivé ceny! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke viac osvedčeného tovaru od dodávateľa Max Winzer. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento lacný tovar Antracitovosivé zamatové kreslo ušiak od značky s tradíciou a dobrou povesťou Max Winzer nájdete zde teraz za outletovú cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 1 290 EUR.