Antracitovo-zelený samozavlažovací kvetináč Plastia Berberis, dĺžka 59 cm

Samozavlažovací kvetináč v elegantnom a hravom dizajne v rôznych farebných kombináciách vypestuje zeleninu, bylinky alebo okrasné kvety za... viac informácií »
Antracitovo-zelený samozavlažovací kvetináč Plastia Berberis
Značka: Plastia
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Samozavlažovací kvetináč v elegantnom a hravom dizajne v rôznych farebných kombináciách vypestuje zeleninu, bylinky alebo okrasné kvety za...

Samozavlažovací kvetináč v elegantnom a hravom dizajne v rôznych farebných kombináciách vypestuje zeleninu, bylinky alebo okrasné kvety za vás.

Krásne ozvláštni okná, terasu alebo zábradlie, aby váš domov mohol rozkvitnúť. A aby ste sa vy vďaka samozavlažovaciemu systému nemuseli starať, ale tešiť. V každom okamihu, z každého pohľadu. Objem: 11 l substrátu, 4 l vody. Inštalácie kvetináča sa nemusíte obávať. Pomôže vám s ňou tento videonávod: Poznámka: K produktu je možné dokúpiť náhradné knoty alebo háky na pripevnenie na zábradlie.

Vysokokvalitný tovar Antracitovo-zelený samozavlažovací kvetináč Plastia od spoločnosti s výborným menom Plastia môžete si kúpiť bezpečne online za extra cenu. Teraz možno objednať len za 21,90 EUR.