Antikoro lievik s uzáverom na víno WMF Cromargan® Clever & More

Ak milujete víno, nemáte čo riešiť. Vínne príslušenstvo od značky WMF len umocní zážitok z každého dúšku. Či už sa rozhodnete pre profi... viac informácií »
Antikoro lievik s uzáverom na víno WMF Cromargan® Clever & More
Značka: WMF
10,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak milujete víno, nemáte čo riešiť. Vínne príslušenstvo od značky WMF len umocní zážitok z každého dúšku. Či už sa rozhodnete pre profi...

Ak milujete víno, nemáte čo riešiť. Vínne príslušenstvo od značky WMF len umocní zážitok z každého dúšku. Či už sa rozhodnete pre profi vývrtku, alebo špeciálny lievik, nikdy nešliapnete vedľa ♥

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci. Dizajnový produkt možno zohnať práve na webe zaradený v rubrike vínne príslušenstvo. Pripravili sme obľúbené produkty z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze!

Tento skvelý produkt Antikoro lievik s uzáverom na víno WMF Cromargan® od obľúbeného výrobcu WMF ide zaobstarať v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu. Lacno za 10,99 EUR.