24-dielna súprava príborov z antikoro ocele Jean Dubost Aero Copper

Jeho starý otec bol znalec vo výrobe, jeho otec založil v roku 1920 továreň na príbory a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si... viac informácií »
24-dielna súprava príborov z antikoro ocele Jean Dubost Aero Copper
Jeho starý otec bol znalec vo výrobe, jeho otec založil v roku 1920 továreň na príbory a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si...

Jeho starý otec bol znalec vo výrobe, jeho otec založil v roku 1920 továreň na príbory a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysoko kvalitných príborov a nožov. Francúz Jean Dubost rozbehol rodinnú firmu posadenú uprostred skvostnej francúzskej krajiny, vybavil ju najmodernejšími technológiami, ale zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa nich stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost je vo Francúzsku synonymom pre ostrosť a štýlové stolovanie, aké tu doteraz chýbalo.
Obľúbený a akčný produkt dá sa zaobstarať pohodlne tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii príbory! Pripravili sme pre vás úplne nové produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii!

Exkluzívny produkt 24-dielna súprava príborov z antikoro od nášho výrobcu Jean Dubost jednoducho nájdete tu a teraz za outletovú cenu! Ponuky už od 165 EUR.